Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 17
Aixam , 5
Alfa Romeo , 1431
Alpina , 7
Audi , 7081
BAIC , 1
Bentley , 4
BMW , 7279
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 11
Chevrolet , 862
Chrysler , 164
Citroën , 3062
Corvette , 5
Dacia , 187
Daewoo , 759
Daihatsu , 77
DeTomaso , 1
Dodge , 72
Ferrari , 1
Fiat , 3926
Ford , 5247
GMC , 6
Great Wall , 10
Honda , 528
Hummer , 18
Hyundai , 1128
Infiniti , 6
Isuzu , 13
Jaguar , 128
Jeep , 353
Kia , 708
Lada , 645
Lancia , 216
Land Rover , 495
Landwind , 1
Lexus , 52
Lifan , 1
Lincoln , 13
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 823
Mercedes-Benz , 9407
MG , 9
MINI , 413
Mitsubishi , 492
Morgan , 1
Nissan , 708
NSU , 6
Opel , 9423
Peugeot , 4674
Piaggio , 10
Pontiac , 5
Porsche , 182
Proton , 5
Renault , 4618
Rover , 285
Saab , 72
Seat , 2671
Škoda , 1048
Smart , 301
Ssangyong , 108
Subaru , 71
Suzuki , 476
Tata , 8
Tesla , 7
Toyota , 954
Triumph , 6
TVR , 4
UAZ , 26
VW Volkswagen , 16404
Volvo , 380
Wartburg , 10
Wiesmann , 1
Yugo , 626
Zastava , 371

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Shk 21:44
Link:
Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Kërçovë

AUDI A7-S line 3.0 Quatro 245ps

18 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 18:33
Link:
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Shkup  ·  Karposh

Mitsubishi ASX prv sopstvenik

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Shk 13:45
Link:
Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI Q5 QUATTRO 3.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 09:37
Link:
Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Shkup  ·  Butel

Jeep Grand Cherokee L

89 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:37 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Seat Altea XL, 1.6tdi, 77kw(105ks), 2015 god.

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:32 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Seat Altea XL, 1.6tdi, 77kw(105ks), 2015 god.

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:06 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1500€!!

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:04 Vetura  ·  BMW  ·  316  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Bmw 316i / WV Beetle Buba

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW 420 GRAN COUPE M PAKET XDRIVE 2016 GODINA

24 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Kumanovë

Opel Vivaro

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:21 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Peugeot 307 1.4 benzin plin 2007 klima prv gazda

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mini Cooper one 2003g 1.6 benzin ful opremen registriran

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

13 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.6.BRZINI 09.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Karposh

TOURAN.2.0.TDI.04.GOD AUTOMATIC.DSG.KAKO.NOVO.FULL

4 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:14 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Karposh

TOYOTA.COROLLA.1.4.DIZEL.90 KS.05.GOD.AUTOMATIC.FULL

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:14 Vetura  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Shkup  ·  Karposh

HYUNDAI.GETZ.1.1.BENZIN.05.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:13 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Karposh

FORD.FOCUS.1.8.TDCI.03 GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Shkup  ·  Karposh

MERCEDES.C.240.BENZIN 01.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:12 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL.ASTRA.1.4.BENZIN.08 GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

2 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:12 Vetura  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Shkup  ·  Karposh

CITROEN.XSARA.2.0.HDI.90 KS.00.GOD.KLIMA.NEUVEZENO.FULL

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:11 Vetura  ·  Hyundai  ·  S-Coupe  ·  Shkup  ·  Karposh

HYUNDAI.COUPE.1.5.BENZIN 93.GOD.OD.PRV.GAZDA.KAKO.NOVO

1 499 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:11 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Shkup  ·  Karposh

CHEVROLET.MATIZ.04.GOD.ATES.PLIN

1 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:37 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SMART VO TOP SOSTOJBA

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 03:57
Link:
Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Shkup  ·  Centar

Alfa Romeo Giulietta

16 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:09 Vetura  ·  Opel  ·  Antara  ·  Shkup  ·  Centar

⭐️OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4X4 COSMO⭐️

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shtip

Prodavam Seat Leon

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW GOLF 7 1.6 TDI HIGHLINE -2015

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Shkup

VW ARTEON 2.0 TDI 3XRLINE PANORAMA -2019

32 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:41 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Shkup  ·  Centar

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO - 258kw

29 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T-Roc  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

T-roc

23 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:06 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Seat ibiza ecomotive copa 1.2tdi dizel 2013/2012

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:36
Link:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Tetovë

Mercedes GLE 250d/205ks/2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:26
Link:
Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup

Jeep Grand Cherokee Overland

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:18
Link:
Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prilep

Opel insignia 2.0 CDTI

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat Doblo 1.3dizel 2009g Skopsko neuvezeno

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:06 Vetura  ·  Citroën  ·  C1  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C1 PRV GAZDA 70.000 KM

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 20:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36
Link:
Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava Skoda Superb 2.0 tdi 103kw,140ks,mozna Zamena

4 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:26 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kumanovë

Skoda Fabia 1.4tdi 2008

4 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:24 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Octavia 2.0 150ks

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 19:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam Golf 6

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:46 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Kumanovë

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIZEL��������NOV UVOZ CH KLIMA 4X4!!

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Kumanovë

MAZDA 2 1.3 BENZIN��������NOV UVOZ CH KLIMA 5 VRATI NOVO !!!

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:39 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Kumanovë

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIZEL��������NOV UVOZ CH KLIMA 4X4!!

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37 Vetura  ·  Citroën  ·  C1  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CITROEN C1 1.0 2010god 55kw SO KLIMA KAKO NOVO

3 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:13 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Shkup  ·  Ilinden

Peugeot 307 1.6

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW e90 320 xDrive facelift - 177ks

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:01 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup

NISSAN QASHQAI J11 - 1.6 DCI – АВТОМАТСКИ МЕНУВАЧ

15 990 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:01 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup

NISSAN QASHQAI J11 - 1.6 DCI – АВТОМАТСКИ МЕНУВАЧ

15 990 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:56
Link:
Vetura  ·  Audi  ·  TT  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi TT 2.0 tfsi 200hp NE UVEZUVANO

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Shkup  ·  Karposh

Mercedes w204 c200 cdi blue efficiency 2009/2010god

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione