Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava dzip

1 MKD

Shitet nga: Mite Atanasov 06 Jan 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Ssangyong
Modeli
REXTON
Se prodava dzip ssanyong rexton 2.7 120kw 160ks motor mercedes original so full oprema registiran do 28.12.2021god 2005god greaci na retrevizori elektricni retrovizori elektricni stakla 8 airbeg platen danok ca cela good texnicki see cisto za cela godina moze zamena za bg tabli I mk tabli broj: 071452793
Mite Atanasov
071452793
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione