Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Radovisht

Alfa Romeo , 13
Audi , 95
BMW , 98
Chevrolet , 12
Chrysler , 6
Citroën , 30
Dacia , 9
Daewoo , 9
Dodge , 1
Fiat , 62
Ford , 105
Honda , 1
Hyundai , 15
Infiniti , 1
Isuzu , 5
Jaguar , 2
Jeep , 2
Kia , 13
Lada , 8
Lancia , 1
Land Rover , 14
Lexus , 1
Mazda , 8
MG , 1
MINI , 6
Nissan , 12
Opel , 90
Peugeot , 84
Porsche , 5
Renault , 54
Rover , 4
Seat , 33
Škoda , 10
Smart , 2
Ssangyong , 1
Suzuki , 3
Toyota , 15
UAZ , 3
Volvo , 6
Yugo , 4
Zastava , 4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Radovisht , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Radovisht ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 12:23 Auto sallon Vetura  ·  UAZ  ·  Patriot  ·  Radovisht

4x4 UAZ Patriot Pikap 2.2 Dizel

9 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 13:19 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Radovisht

SEAT IBIZA

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 20:14 Vetura  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Radovisht

Ford s-max 7 sedista

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 19:54 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Radovisht

Ford mondeo

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 09:34 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Radovisht

СЕ ПРОДАВА - ОPEL CORSA

Viti: 1988
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Shk 16:53 Auto sallon Vetura  ·  UAZ  ·  Hunter  ·  Radovisht

UAZ Hunter Expedition + Tuning 2.7i LPG

21 EUR Намалена цена

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 13:37 Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Radovisht

LAND ROVER DISCOVERY 3

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 14:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Radovisht

Mercedes-Benz E 200 w211

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 14:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Radovisht

VW Passat 2.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 08:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Radovisht

Opel Astra H 1.7 tdci vo odlicna sostojba

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 13:10 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Radovisht

Audi A4 2.0tdi 177ps quattro

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 13:08 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Radovisht

Bmw x5

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 10:09 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Radovisht

Audi A6

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 19:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Radovisht

Prodava se mercedes vito 180

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 18:41 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Radovisht

Audi A7 3.0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Jan 04:12 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Radovisht

BMW 320 1999

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Jan 20:54 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Radovisht

BMW X5

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 07:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Radovisht

VW Tiguan 1.6 TDI 2018god

18 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Jan 19:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Radovisht

TOURAN 2.0 140 HP DSG 6 BRZINI

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 19:16 Vetura  ·  Volvo  ·  S40  ·  Radovisht

Volvo S40 D3 2.0

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 18:04 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Radovisht

☑ Ford Kuga 2.0TDCI TITANIUM ☑

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 21:09 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Radovisht

BMW X5 2011. 306 KS

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 15:33 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Radovisht

Ford Focus 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Dhj 09:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Radovisht

Mercedes-Benz CLA 180

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Dhj 15:15 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Radovisht

Mercedes C220 AMG Avantgarde 125KW W204

9 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 16:42 Vetura  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Radovisht

Skoda Roomster 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 07:54 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Radovisht

Socuvana I mnogu ekonomicna kola uvezena od ch

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 22:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Radovisht

VW Golf 3 dizel 1993

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Nën 17:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Radovisht

Pasat 2.0 Tdi 4-motions

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 08:33 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Radovisht

Mercedes E200 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Nën 14:57 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Radovisht

Ford

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 22:51 Vetura  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Radovisht

Toyota avensis 2004 god.2.0 d4d 116 hp

4 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 09:14 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Radovisht

Bmw 4.0 Facelift 306ks

17 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 11:12 Vetura  ·  Isuzu  ·  PICK UP  ·  Radovisht

Iveco EUROCARGO

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: > 500 000
15 Tet 11:15 Vetura  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Radovisht

Kia Sorento 2.5

2 200 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 11:56 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Radovisht

Se prodava Opel Astra G

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 01:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Radovisht

R-line mund edhe ndrim

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 01:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Radovisht

volkswagen golf 7 R 4Motion 2019

19 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Sht 11:58 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Radovisht

Ford Mondeo 2.0 TDCi 2003 domakinski odrzuvano

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 12:08 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Radovisht

HYNDAI TUCSON 1.7 tdci 141 hp

18 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 00:25 Vetura  ·  BMW  ·  Друг модел  ·  Radovisht

BMW GT 535d xDrive

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 18:47 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Radovisht

Peugeot 308 1.6hdi

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 02:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Radovisht

Passat 2.0

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 01:59 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Radovisht

Se prodava

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 12:44 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Radovisht

Kia sportage 2007 god 2.0crdi 103kw

6 400 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 15:39 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Radovisht

Се продава Suzuki Vitara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 15:11 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Radovisht

Seat altea xl

4 500 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 22:09 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Radovisht

BMW X5 4.0. 306ks

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 14:11 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Radovisht

Audi A4 2.0tdi 177ps

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 10:55 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Radovisht

Hyundai Tucson 1.7 tdci 141 hp

19 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Radovisht nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione