Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Alfa Romeo , 465
Audi , 3790
BMW , 3988
Chevrolet , 78
Chrysler , 68
Citroën , 862
Dacia , 29
Daewoo , 133
Daihatsu , 18
Dodge , 21
Fiat , 840
Ford , 1559
Honda , 208
Hyundai , 280
Infiniti , 1
Isuzu , 2
Jaguar , 37
Jeep , 97
Kia , 180
Lada , 30
Lancia , 67
Land Rover , 196
Lexus , 16
Lincoln , 4
Mazda , 286
Mercedes-Benz , 5431
MG , 1
MINI , 68
Mitsubishi , 139
Nissan , 231
Opel , 2962
Peugeot , 1416
Pontiac , 1
Porsche , 39
Proton , 1
Renault , 1357
Rover , 134
Saab , 32
Seat , 853
Škoda , 295
Smart , 21
Ssangyong , 24
Subaru , 14
Suzuki , 40
Tata , 1
Toyota , 263
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 3
VW Volkswagen , 7486
Volvo , 182
Yugo , 9
Zastava , 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Pri 10:14
Линк
Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1400€!!

1 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 21:40
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Shkup

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0TDI BLUEMOTION 2015/14��

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 18:15
Линк
Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Megane

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 05:45
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW Volkswagen Golf 5 1.9 TDI

3 500 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 03:49 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava Audi A6 allroad

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:49 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1400€!!

1 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:49 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Manastir

Renault Laguna 2.0 dci 150ks Ne e od uvoz - Top sostojba

7 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:49 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kumanovë

AUDI A4 2.0 TDI - (2008/09) - 150hp

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:49
Линк
Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup  ·  Karposh

JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED 3.0 D, 240 ks

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Vw Pasat 2.0 4.850 €

1 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:49 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mitsubishi Space Star

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:48 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Butel

Audi A3 Sline

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:18 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Ilinden

AUDI A3 1.6 TDI FACELIFT REGISTRIRAN/SERVISIRAN 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjevgjeli

Volkwagen Passat 2.0 TDI

5 500 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavam avtomobil Opel Astra

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:06 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Ilinden

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW 420 GRAN COUPE M PAKET AUTOMATIC XDRIVE 2016 GOD

22 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:10 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Sopisht

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW 2009 FACELIFT

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:10
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkup  ·  Ilinden

Mercedes S 350 cdi Long Business 2013 Godina

42 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:41 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Manastir

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tetovë

Mercedes-Benz B180 cdi 2007 odlicen moze zamena

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tetovë

Odlicna Bora 1.9TDI 116(6 MENIAC) Servisiran Klimatronic

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:23 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Shkup  ·  Centar

CITROEN JUMPY 2.0 HDI 100 KS 6 BRZINI KLIMA 2010 GODINA

6 000 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 18:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Strugë

Mercedes-Benz E250 CDI 4MATIC 7G-tronic 2012g

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:32 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74 KW 101 KS 2006 GOD

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:19 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Kriva Pallankë

Ford Mondeo 1.8TDDi 115ks - 2002

1 750 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Volkswagen Golf 6 1.6TDi 105ks MATCH 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Vw Golf 6 1.6 tdi 77kw 2012g

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

Golf 5 1.9 tdi 2008

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Resnjë

VW SHARAN 2.0 TDI 103 kw 140KS 2011

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:27 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkup  ·  Butel

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105 KS

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:06 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

11 299 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Koçan

golf 5 1.9 karavan. variant

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW Caddy Maxi 2.0TDI 2013 godina Tovarno

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:07 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkup

SEAT ALTEA XL

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

VW PASSAT 7 COMFORTLINE 1.6TDI FULL BESPREKORNA SOSTOJBA -13

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:33 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Оpel Insignia 2009g 2.0cdti neuvezena mozna zamena

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:02 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Karposh

Ford Focus 2007g 1.6 tdci

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:54 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup

Seat Leon 1.9 tdi Copa

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:54
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kumanovë

VW GOLF PLUS 2.0 TDI��������NOV UVOZ CH KLIMATRONIK NOVO !!!

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Passat 2.0 TDI-2011-DSG-F1-Uvezen Od Chvajcarija

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:17
Линк
Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Çair

Renaul Megane 2008 1.9 Dci Avtomatik

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:41 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup

AUDI A6 ///S-LINE 2.0TDI 16V 177KS 9G S-TRONIC EXTRA FULL-13

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:22 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup

Seat Leon 1.9 tdi 77kw 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:16
Линк
Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Shkup  ·  Karposh

Mini Countryman S ALL4 - 181 KS

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skoda Fabia 1.2

700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:46 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mitsubishi ASX

8 900 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:44 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Focus 1.6

3 300 MKD Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:39 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Shkup

Ford C Max 1.6 tdci Garaziran

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:39 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Manastir

OPEL VECTRA C 1.9 CDTI-120KS--REGISTRIRANA +ZELEN KARTON!!!!

4 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:37 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI-92KW--EURO 5--MODEL 2012--NOVO VOZILO!

6 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:30 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Shkup  ·  Butel

Mercedes E 350 CDI 7G-Tronic "Avantgarde" Ekstra Socuvan

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI Q7 3.0 TDI(239Ps) QUATTRO "TOP SOSTOJBA"

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione