Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat moze zamena

Shitet nga: Passat 23 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Se prodava Passat 1.9 TDI 66kw 90ps 1998 godina moze i zamena za druga kola ponudete kola moze da pisete i vo viber 070-507-856
Në fillim