Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Kancelarii na dve nivoa od 130m2 Do Univerzalna

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Атлас Недвижности 07 Pri 16:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Атлас Недвижности
  Online
02 6147 511
Атлас Недвижности
Stan vo Karpos3 visoko pizemje trosoben 850 ЕУР
Trosoben stan vo Novo Licice od 76m2 na 11 kat 60 900 ЕУР
LUKSUZEN STAN CENTAR UL MAKEDONIJA 90m2 800 ЕУР
Dvosoben stan  od 54m2 Taftalige1 55 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Zyra
Se izdavaat kancelari na dve nivoa samostojen objekt so obezbeden parking od 130m2 na super lokacija.So sopstveno parno greenjeCena 400 evra
Tel. 078/222-112
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Tregoje në hartë
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
  Online
02 6147 511
Атлас Недвижности
Stan 52m2 vo Taftalidze 1 Grand Prestiz 52 800 ЕУР
Prazen stan Crnice so 2 spalni nov 66m2 250 ЕУР
Se iznajmuva 97m2 trosoben prazen stan Kapishtec 300 ЕУР
Stan 51m2 trosoben renoviran komplet Aerodrom 55 000 ЕУР
Në fillim