Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izrabotka na fasada M i S FASADI

0 MKD

Shitet nga: saso stolevski 12 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
IZRABOTKA NA DEMIT FASADI SO STIROPOR NASE SKELE I NAS MATERIJAL ISKLUCIVO SO PLASTICEN ABRIB VO BOJA I OBAVEZNO ZAKAZUVANJE TAKA MOZE DA BIDEME NAJ TOCNI POZDRAV SASO
saso stolevski
070 305 478
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione