Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Shërbime | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shërbime , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shërbime | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Dje 13:25 Shitore Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Izvedba na gips karton

25 Shk 15:32 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Majstor za lepenje na plocki iinstalacia na vodovod

25 Shk 08:16 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Rusenje zidovi plocki frlanje sur

24 Shk 22:55 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Montana I servis na pvc prozorci

24 Shk 12:14 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiropor fasadi so vrven kvalitet

24 Shk 10:24 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Secenje armiran beton asfalt

22 Shk 12:15 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiroporni fasadi so vrven kvalitet i povolni ceni

20 Shk 07:46 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Elektricar so iskustvo

18 Shk 13:23 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiropor fasadi so vrven kvalitet i ekstra ceni

17 Shk 07:49 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Izvedba od gips knauf stiroporni fasadi

16 Shk 14:55 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Vodomonter vodoinstalater vodovodzija

15 Shk 12:03 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiroporni fasadi so vrven kvalitet

14 Shk 08:52 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiropor fasadi so vrven kvalitet

13 Shk 17:33 Shitore Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Montaza na gips karton

12 Shk 13:28 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Mojot dom od sonista

12 Shk 09:32 Shitore Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Montaza na gips karton

12 Shk 07:25 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Izrabotka na Stiroporni fasadi so vrven kvalitet

12 Shk 07:23 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Izvedba od gips knauf

11 Shk 17:16 Shitore Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Montaza na gips karton

08 Shk 09:31 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Nadvoresna ograda

120 EUR

07 Shk 20:38 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Malterisuvanje racno

06 Shk 16:44 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Parketar nudi parketarski uslugi

06 Shk 07:15 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Izvedba od gips knauf stiroporni fasadi

04 Shk 01:55 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Aluminiumski ogradi

80 EUR

02 Shk 13:43 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Vodoinstalater

350 EUR

02 Shk 08:53 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Stiropor fasadi so vrven kvalitet izvedba od gips i knauf

02 Shk 07:20 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Alluminski stakleni i nadvorashni

120 EUR

31 Jan 05:51 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Aluminski ogradi

40 EUR Намалена цена

30 Jan 18:37 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Elektro Servis/Elektricar

30 Jan 05:25 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Aluminski stakleni i nadvorasni ogradi

80 EUR

29 Jan 20:15 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Montaza na gips karton gletovanje molerisuvanje ceni solidni

29 Jan 18:29 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Kompletna izvedba i montaza na bekaton plocki

19 EUR

26 Jan 07:51 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Izvedba od gips KNAUF

23 Jan 14:55 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Drveni burinja bure bocva od blagun dab bagrem

4 500 EUR

22 Jan 09:19 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Aluminski ogradi parapeti gelenderi parmaka

50 EUR Намалена цена

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shërbime në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shërbime | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione