Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ROLETAR ROLLEXPORT

13 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Rollexport 29 Maj 10:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Proizvodstvo, montaza i servisiranje na;
PVC nadvoresni Roletni 15 evra/m2
Alum. nadvoresni roletni 35 evra/m2
Garazni rolo alu. vrati 85 evra/m2
plise komarnici 30 evra /m2
Komarnici rolo 30 evra/m2
komarnici fiksni 15 evra/m2
Venecijaner rolenti 13 evra/m2
cenite se so DDV od 18 %
vo cenata e vklucena i montazata i transportot do objektot .
Nasata kompanija vo dava garancija 2 godini na site nasi proizvodi za koi dobivate garancija so pecat,a ne verba samo na zbor.
telefon za kontakt ;
02-2035-182; 071-330-306
mail. [email protected]
Rollexport
-Pvc prozori i vrati od renomiran profil -Alum. i PVC nadvoresni roletni so mehanicko i podiganje na motor -Alum. rolo i fiksni komarnici
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Volce Naumceski 41 Tregoje në hartë
071330306
http://rollexport.com.mk/
Rollexport
071330306
Leaflet
Në fillim