Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BRZA IZRABOTKA,KVALITET KUJNI PLAKARI KOMODI

Shitet nga: Miki Dizajn.Kujni,Plakari,Komodi i dr. 11 Dhj 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Miki Dizajn.Kujni,Plakari,Komodi i dr.
071856616
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
MIKI DIZAJN SKOPJE

BRZA I PROFESIONALNA,KVALITETNA IZRABOTKA PO MERKA NA:

-KUJNI OD MEDIJAPAN,LAMINAT IVERKA VO SITE BOJI. SO MEKO ZATVARANJE KIPERI I DR.

-PLAKARI: AMERICKI,OBICNI OD IVERKA I MEDIJAPAN VO SITE BOJI

-KOMODI OBICNI I TV KOMODI


-DETSKI SOBI VO SITE BOJI. I DR.

POVELETE I UVERETE SE DEKA SME NAJDOBRI MAJSTORI.

TEL:070/350-422, 071/856-616
Miki Dizajn.Kujni,Plakari,Komodi i dr.
071856616
Në fillim