Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garnitura

220 EUR

250 EUR

Shitet nga: gabriela 23 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Hitno .Se prodava trosed dvoset i fotela cena ludnica.idealna za vasiot stan kuka.vikendica.duri i za vasiot stan ako go izdavate 230 eura fikna cena garniturata e kako nova!!! 078 446 042 gabriela isto taka.Se pridavaat dve krevetcinja 200x 90 cena 6000 od krevetce Edna god stari i bebesko krevetce po cena od 2000 denari
gabriela
078-446-042
Leaflet
Në fillim