Komplet trpezarija

Shitet nga: Зоран Цветковски 17 Pri 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR   600 EUR

Komuna: Karposh, Shkup
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Комода, витрина, 6 столици и округла маса, боја цреша, фурниран медијапан, во одлична состојба и добро зачувана, итно
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim