Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Shk 14:39
Линк
Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Ilinden

Masi stolici kafic restoran lounge bar

1 300 MKD


Dje 16:59 Tryeza dhe Karrige  ·  Kumanovë

Barski stolici

2 000 MKD

Dje 14:38 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Бамбус фотеља

2 000 MKD

Dje 13:55 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

СЕ ПРОДАВА

18 000 MKD

Dje 11:00 Tryeza dhe Karrige  ·  Strumicë

Се продава

1 MKD

23 Shk 13:15 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Трепезариска маса и 6 стола

100 EUR

23 Shk 11:32 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kancelariski stolici Monti Large HS - Novi

4 990 MKD

22 Shk 21:09 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam masi, stolici i bar stolcinja industriski stil

22 Shk 14:39 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Ilinden

Masi stolici kafic restoran lounge bar

1 300 MKD

22 Shk 10:22 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prosavat

6 000 MKD

21 Shk 11:27 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Trpezariska masa 140x 80

19 Shk 22:33 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nova klub masa od hrast masivno drvo

300 EUR

19 Shk 20:44 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Trpezariska masa

20 000 MKD

19 Shk 15:20 Tryeza dhe Karrige  ·  Manastir

Трпезариска Маса

5 000 MKD

18 Shk 09:27 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Trepezariska masa so stolici

65 000 MKD

17 Shk 16:17 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Tapaciranje stolcinja stolici

17 Shk 13:52 Tryeza dhe Karrige  ·  Manastir

Masice za vo soba

100 EUR

17 Shk 12:07 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Komplet trpezariska masa so 6 stolici

30 000 MKD

16 Shk 21:18 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Клиб масичка

3 000 MKD

15 Shk 14:36 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам дрвена трпезариска маса и 4 столици

15 000 MKD

15 Shk 14:07 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продаваат маса и столици

8 000 MKD

14 Shk 15:27 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Trpezarija komplet

25 000 MKD Намалена цена

14 Shk 14:24 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава!

4 000 EUR

14 Shk 12:07 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Ce prodava masi i separinja

1 EUR

14 Shk 11:49 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Трпезариска маса

6 000 MKD Намалена цена

13 Shk 16:37 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava klub masa

7 000 MKD

13 Shk 12:37 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Gladom masicka so posluzavnik od Ikea

2 180 MKD

13 Shk 12:30 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Brusali biro Ikea

7 160 MKD

13 Shk 12:18 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Adde stol od Ikea

1 380 MKD

12 Shk 13:37 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Stolici za terasa ili dvor

12 Shk 13:36 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Stolcinja

12 Shk 13:29 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Stolici

11 Shk 18:04 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam klub/ kafe masa

1 500 MKD Намалена цена

11 Shk 17:45 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup

Bar sank

3 399 MKD

09 Shk 11:12 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

kabinet za masina za sienje

3 000 MKD

09 Shk 09:31 Tryeza dhe Karrige  ·  Ohër

Masa temno drvena polirana

2 000 MKD

08 Shk 13:01 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Пластичен сет 6+1 ратан столици арм BIMAS Капучино

12 000 MKD

07 Shk 12:55 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Dve sank stolici

5 000 MKD

05 Shk 22:54 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Мала комода

12 000 MKD

05 Shk 22:35 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Set od 3 masi

15 000 MKD

04 Shk 17:07 Tryeza dhe Karrige  ·  Strumicë

Kafanski stolici

04 Shk 01:57 Tryeza dhe Karrige  ·  Manastir

Se prodava masichka drvo-staklo, elipsa.

2 500 MKD

04 Shk 01:56 Tryeza dhe Karrige  ·  Prilep

Се продава биро

3 300 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione