Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Shk 14:39
Линк
Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Ilinden

Masi stolici kafic restoran lounge bar

1 300 MKD

01 Mar 13:37
Линк
Tryeza dhe Karrige  ·  Ohër

48 столици

2 200 MKD


Sot 16:16 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Çair

3 masicki

1 000 MKD Намалена цена

Sot 12:20 Tryeza dhe Karrige  ·  Prilep

Nogarki metalni za masi i komodi

400 MKD

Sot 11:56 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Masa so 4 stolcinja

3 000 MKD

Sot 11:49 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Трпезариска стакелна маса

2 000 MKD Намалена цена

Dje 23:20 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Kancelariska/gejmerska/kompjuterska stolica.

4 500 MKD Намалена цена

Dje 13:19 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Клуб маса

1 000 MKD

Dje 12:03 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Stakleni masicki

01 Mar 20:01 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам поволно

01 Mar 14:05 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

СЕ ПРОДАВА

18 000 MKD

01 Mar 13:37
Линк
Tryeza dhe Karrige  ·  Ohër

48 столици

2 200 MKD

01 Mar 13:11 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Клуб маса - медијапан

3 999 MKD

29 Shk 11:02 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Çair

Trpezariska masa i masicki za dnevna

28 Shk 13:21 Tryeza dhe Karrige  ·  Kavadar

Mebel od drvo

27 Shk 12:37 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prosavat

33 000 MKD

27 Shk 09:43
Линк
Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Столчиња

1 000 MKD

26 Shk 19:56 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Kancelariski biroa

26 Shk 18:00 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

маса и столици

26 Shk 17:56 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

теписи

26 Shk 15:29 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Trpezariska masa so 4 stola

13 000 MKD

26 Shk 12:39 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Trepezariska masa so stolici

58 500 MKD Намалена цена

25 Shk 21:45 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

prodavam masa za dnevna soba

2 000 MKD

25 Shk 14:36 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Kancelarisko stolce

1 000 MKD

24 Shk 16:59 Tryeza dhe Karrige  ·  Kumanovë

Barski stolici

2 000 MKD

24 Shk 14:38 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Бамбус фотеља

2 000 MKD

24 Shk 11:00 Tryeza dhe Karrige  ·  Strumicë

Се продава

1 MKD

23 Shk 13:15 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Трепезариска маса и 6 стола

100 EUR

23 Shk 11:32 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kancelariski stolici Monti Large HS - Novi

4 990 MKD

22 Shk 21:09 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam masi, stolici i bar stolcinja industriski stil

22 Shk 14:39 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Ilinden

Masi stolici kafic restoran lounge bar

1 300 MKD

21 Shk 11:27 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Trpezariska masa 140x 80

19 Shk 22:33 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nova klub masa od hrast masivno drvo

300 EUR

19 Shk 20:44 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Trpezariska masa

20 000 MKD

19 Shk 15:20 Tryeza dhe Karrige  ·  Manastir

Трпезариска Маса

5 000 MKD

17 Shk 16:17 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Tapaciranje stolcinja stolici

17 Shk 13:52 Tryeza dhe Karrige  ·  Manastir

Masice za vo soba

100 EUR

17 Shk 12:07 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Komplet trpezariska masa so 6 stolici

30 000 MKD

16 Shk 21:18 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Клиб масичка

3 000 MKD

15 Shk 14:36 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам дрвена трпезариска маса и 4 столици

15 000 MKD

15 Shk 14:07 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продаваат маса и столици

8 000 MKD

14 Shk 15:27 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Trpezarija komplet

25 000 MKD Намалена цена

14 Shk 14:24 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава!

4 000 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione