Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Shk 11:32 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kancelariski stolici Monti Large HS - Novi

4 990 MKD

13 Shk 12:37 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Gladom masicka so posluzavnik od Ikea

2 180 MKD

13 Shk 12:30 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Brusali biro Ikea

7 160 MKD

13 Shk 12:18 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Adde stol od Ikea

1 380 MKD

12 Shk 13:37 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Stolici za terasa ili dvor

12 Shk 13:36 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Stolcinja

12 Shk 13:29 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Stolici

11 Shk 17:45 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup

Bar sank

3 399 MKD

24 Jan 14:29 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Gaming Chair ASSASSIN Gaming PRO Premium - Novi

8 600 MKD

24 Jan 12:40 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

LINEA PRO Large Manager - Novi Stolici

7 990 MKD

11 Jan 11:30 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Novi stolcinja

17 EUR Намалена цена

17 Dhj 06:15 Tryeza dhe Karrige  ·  Shtip

Трпезариска маса

5 500 MKD

17 Dhj 06:15 Tryeza dhe Karrige  ·  Shtip

Клуб маса

4 800 MKD

24 Nën 10:11 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Micke biro Ikea

3 660 MKD Намалена цена

16 Nën 15:10 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Office & home mesh chair ErgoMax

6 900 MKD

16 Nën 15:09 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Executive modern menager big chair novi stolici

9 990 MKD

16 Nën 14:45 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kompjuterski kancelariski stolici novi

3 990 MKD

25 Tet 13:03 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Ostano stol

1 960 MKD

25 Tet 13:02 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Renberget kancelariski stol Ikea

5 590 MKD

18 Tet 12:41 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CARGO PLUS Chrome - Novi Stolici

2 500 MKD

18 Tet 12:27 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SENATOR Steel Chrome - Novi Direktorski Fotelji

10 990 MKD

16 Sht 21:02 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

IZARABOTKA NA MEBEL OD MASIV

28 Korr 11:55 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Kancelariski mebel i inventar

50 000 MKD

22 Maj 13:49 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Franklin bar stol na rasklopuvanje Ikea

3 260 MKD

19 Maj 12:55 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Linnmon Adils rabotna masa od Ikea

3 280 MKD

18 Maj 13:52 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Strandmon fotelja od Ikea

19 910 MKD

18 Maj 13:51 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Fjallbo klub masa Ikea

5 120 MKD

16 Maj 13:54 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Gunde stol na rasklopuvanje od Ikea

1 040 MKD

05 Maj 13:44 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Lack klub masicka IKEA

1 160 MKD

05 Maj 13:41 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Loberget Sibben detski stol Ikea

2 720 MKD

05 Maj 11:48 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Bekvam stolce za pokacuvanje Ikea

2 720 MKD

04 Maj 13:55 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Smallen stol so mehanizam na vrtenje Ikea

3 260 MKD

11 Pri 14:33 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Kancelarisko rabotno biro novo

7 500 MKD

05 Pri 15:16 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Centar

Masa i stolici

04 Pri 09:52 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Micke biro Ikea

10 520 MKD

04 Pri 09:39 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Gladom masicka so posluzavnik Ikea

2 180 MKD

03 Pri 13:15 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Lack klub masicka Ikea

810 MKD

05 Jan 13:57 Tryeza dhe Karrige  ·  Kriva Pallankë

Set od dve stolcinja za sank Vasagle

8 200 MKD

05 Jan 13:50 Tryeza dhe Karrige  ·  Kriva Pallankë

Trkalezna masa so polica Vasagle

6 800 MKD

05 Jan 13:50 Tryeza dhe Karrige  ·  Kriva Pallankë

Set sankerska masa i dve stolici Vasagle

11 200 MKD

18 Nën 16:02 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Ohër

Маси 140x70

80 EUR

07 Tet 15:07 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

Lack klub masa od Ikea

4 100 MKD

20 Sht 08:39 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup

Kancelariski mebel

3 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione