Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava sprat od kuka vo Bitola

0 MKD

Jepet me qera nga: Кирил 08 Maj 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава спрат од куѓа во близина на болницата и техничкото училиште. Спратот е комплетно опремен и изграден 2014 година. Располага со опремена кујна, нов мебел, тоалет со туш кабина, машина за перење, ТВ во дневна соба, тераса, Wi-Fi интернет, обезбеден паркинг...
Сметките за струја и вода се плаќаат посебно и спратот е одделен со посебен струјомер и водомер.
Во зависност од времетраењето на вашиот престој цената е флексибилна !
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione