Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iznajmuvam namesten stan vo Aerodrom

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Dejvid 09 Dhj 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iznajmuvam namesten stan vo Aerodrom vo blizina na "Red Cafe" so povrshina od 62m2, namesten , so parno greenje. Stanot se naogja na 7mi sprat , zgradata se odrzava redovno i poseduva 2 funkcionalni renovirani liftovi.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione