Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM KARSI 3 BISERA

12 300 MKD /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Family House 18 Sht 09:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Family House
SE IZDAVA TRAFIKA VO CENTAR NA MADZARI 7 000 МКД
SE IZDAVA MAL STAN BLIZU RAMPA K VODA 170 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM DZEVAIR 280 ЕУР
Family House izdava mal stan za top cena vo Karpos 150 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
AGENCIJA FAMILY HOUSE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM,VISOKO PRIZEMJE,BEZ TERASA.CENTRALNO GREENJE,KLIMA IMA VO DNEVNA.SE IZDAVA NA PODOLG VREMENSKI PERIOD
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Family House
SE IZDAVA GARSONJERA VO TAFTALIDZE 2 190 ЕУР
Family House izdava prazen stan vo Aerodrom 250 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO KARPOS 1 180 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO KARPOS 4 150 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione