Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava nov stan vo Novo Lisice

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Vlatko 24 Dhj 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se izdava nov opremen stan vo novo lisice.Stanot e 56m2 so sopstven podrum i podzemna garaza.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione