Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Apartman za prestoj Krojac Angelkovski

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ААМ Недвижности 17 Korr 10:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ААМ Недвижности
  Online
079333103
Leaflet
ААМ Недвижности
Сингелиќ барака и куќа, плац 515м2 1 ЕУР
Super namesten stan 44m2 Tobako 2 0 МКД
Stan od 58m2 so 9m2 balkon vo Aerodrom kaj Rudarski 0 ЕУР
Stan 45m2 namesten pozadi Tobako 2 nov 0 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Апартманите се комплет наместени со ствари и бела техника, на 5 кат во новоградба со лифт.
-55м2 со посебна спална соба
-28м2 со посебна спална соба
-26м2 гарсоњера


инфо: 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
  Online
079333103
Leaflet
ААМ Недвижности
72m2 vo ubavicite Karpos 4 0 ЕУР
Se izdava dukan od 94m2 na 3 nivoa vo St. Carsija 0 МКД
35m2 so 1 spalna pred Shampionce 0 ЕУР
Garsonjera i trosoben stan vo edno 82m2 Karpos 1 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione