Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

LUKSUZEN STAN VO CENTAR

390 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: IMPULS AGENCIJA 21 Sht 09:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
Se izdava moderen trosoben stan vo Karpos 2 Mida 0 MKD
 TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 92 000 EUR
TROSOBEN STAN NA PREKRASNA LOKACIJA,TAFTALIDZE 1 400 EUR
Trosoben stan vo Centar Bunjakovec 82 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IMPULS Agencija izdava nov luksuzen stan so nov nekoristen mebel. Stanot e vo blizina na Ramstor, 60m2, dnevna so spalna i detska soba, na 6-ti kat so lift, so sopstveno centralno parno.
CENA 350EUR

KONTAKT:
DEJAN IMPULS AGENCIJA 075 424 130
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
Prekrasna  kuka vo Debar Maalo 600 EUR
 DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 2 SPROTI MASHINSKI 49 000 EUR
ODLICHEN STAN SO 4 KREVETI POZADI UNIVERZALNA 300 EUR
REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO  CENTAR 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione