Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mal stan 40m2 vo Kapistec

180 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Vlado 12 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Izdavam mal dvosoben stan vo Kapistec, od 40 m2, so posebna spalna/dnevna, so klima, lift, peralna, TV Internet.
info: 076431177, 070656444 Viber, WhatsApp
Leaflet
Në fillim