Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Me qera | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Me qera | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Pri 17:36
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се изнајмува дуплекс над Рекорд

Numri i dhomave: 4

Dje 12:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZDVA NOV NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

SE IZDAVA LUX 4-SOBEN NAMESTEN STAN VO VERINA ORMAN

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
23 Pri 23:06 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se Iznajmuva lux. komforen stan na Vodno

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
23 Pri 17:36
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се изнајмува дуплекс над Рекорд

Numri i dhomave: 4
23 Pri 12:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZDAVA NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO CENTAR BLIZU PARK

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
23 Pri 10:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZDAVA NOV NAMESTEN CHETVOROSOBEN STAN VO CENTAR, VODNO

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
23 Pri 09:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se iznajmuva stan vo Vlae

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
23 Pri 09:04 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se iznajmuva nevseluvan stan so 3 spalni sobi pokraj Vardar

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Online
22 Pri 23:20 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Luksuzen stan vo Hotel " Park Residenc"

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
22 Pri 15:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Dvosoben stan od 42m2 Centar pozadi Bunjakovec

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
22 Pri 12:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se izdava prekrasen penthouse na Vodno

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Online
19 Pri 22:15 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Удобно место за живеење

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
19 Pri 16:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Kuka na Vodno za kancelarisko rabotenje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Online
18 Pri 21:31 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se iznajmuva luksuzen stan na Vodno

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
17 Pri 12:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

LUKSUZEN CETVOROSOBEN STAN VO CENTAR, VODNO-SORAVIJA

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
16 Pri 17:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se Iznajmuva Stan vo Debar Maalo

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
16 Pri 09:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se iznajmuva kuka ili poedinecno spratovi vo Zdanec

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Online
15 Pri 13:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZDAVA 4-SOBEN DUPLEX VO DEBAR MAALO MIN.ZA KULTURA

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
05 Pri 09:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava namesten stan od 151m2 vo Centar

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
04 Pri 15:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZDAVA NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO CENTAR- GLAVNA POSTA

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
04 Pri 09:59 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava stan od 150 m2namenet za deloven prostor vo Centar

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 150
Online
04 Pri 09:53 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava luksuzno namesten stan od 163m2 vo Centar

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
02 Pri 13:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

CHETVOROSOBEN STAN VO VERINA, ORMAN

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
02 Pri 11:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

LUKSUZEN CETVOROSOBEN STAN VO KARPOSH 2, MIDA

420 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
01 Pri 16:11 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

ЕКСКЛУЗИВЕН СТАН 170М2 НА ВОДНО

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
01 Pri 11:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZNAJMUVA NOV CETVOROSOBEN STAN VO CENTAR, DEBAR MAALO

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
01 Pri 10:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavame stan 176m2 vo Vergina

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
23 Mar 23:56 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan vo Centar 141m2 se iznajmuva

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
22 Mar 13:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

MODEREN NEVSELUVAN STAN VO KARPOSH, VERINA

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
22 Mar 12:23 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Luksuzen stan 170m2 kej Vardar, Karpos

990 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
21 Mar 20:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZDAVA STAN VO CENTAR EKSLUZIVNO NAMESTEN

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
21 Mar 09:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZNAJMUVA TROSOBEN DUPLEX VO CENTAR,DEBAR MAALO

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Mar 09:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZDAVA LUX TROSOBEN NAMESTEN STAN VO CRNICE-MVR

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
21 Mar 09:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se iznajmuva Luksuzen cetvorosoben stan vo Verina

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
20 Mar 17:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Kukja 220m2 i dvor so bazen 600m2 vo Bardovci

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Online

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione