Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MODEREN STAN CRNICE kompletno ureden

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 03 Nën 09:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
Odlicen plac za biznis 12000m2 vo Pehcevo 20 ЕУР
ATRAKTIVNA  GRADEZNA PARCELA NA HALKIDIKI SANI B 1 ЕУР
Crnice funkcionalen stan 65m2 1 050 ЕУР
KOZLE STAN 43m2 so dvor 300 ЕУР
Agencijata izdava kompletno moderno ureden stan nas. Crnice. Stanot e so 2 spalni, kupatilo,wc, garaza.
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
STAN VO KOMPLEKS Mi-DA 93m2 - NOV 1 100 ЕУР
DELOVEN PROSTOR AERODROM 370m2 1 000 ЕУР
HACIENDA HOUSE IN BARDOVCI FOR RENT 0 ЕУР
LUX OPREMEN STAN KARPOS 4 53m2 63 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione