Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov namesten Stan vo Crnice

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Real estate agency GRANDE HOME 07 Maj 08:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Nov 44m2 Stan vo Aerodrom Micurin 1 050 EUR
Se izdavaat kancelarii vo strog Centar 1 500 EUR
Se izdava garsonjera vo Centar 150 EUR
Kuka i plac so markica za gradba 115 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se izdava stan kaj simpo kaj sv.Petka, od
50 m2 + 9m2 terasa, so posebna spalna. Komplet e opremen. Greenjeto e centralno, plus konvektori, plus klima sto gree i ladi. Se naoga na visoko prizemje. Cenata e 250e so site plateni trosoci. Tel. 078442537 071209744
Real estate agency GRANDE HOME
Prostep mk Ексклузивна продажба и издавање на станови и плацови и дел.простории
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078442537
Real estate agency GRANDE HOME
078442537
Leaflet
Dukan vo Kapistec 25 000 EUR
Novi stanovi vo Kisela Voda 1 000 EUR
Novi stanovi vo Kapistec 1 050 EUR
Novi stanovi vo Aerodrom 73m2 I 77m2 1 050 EUR
Në fillim