Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се издава 3-собен стан

230 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ana 05 Tet 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава наместен 3-собен стан, населба Долно Водно (на 5 мин. од Државна болница), со 2 посебни спални со по еден единичен кревет, 4/4 кат со лифт, сопствено парно на струја.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione