Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava Moderno ureden Stan vo Centar MVR

330 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности 02 Jan 13:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Se iznajmuva moderno ureden stan vo Karposh Mida 440 ЕУР
Nova Nevseluvana Garsoniera 40 000 ЕУР
Se iznajmuva EKSKLUZIVEN STAN vo Centar 500 ЕУР
Stan od 86m2 vo Karpos 1 80 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Vseliv od 01-03-2018 Godina
Se iznajmuva Moderno ureden Stan vo Centar MVR
Kon.tel 078 417 174
Агенција за недвижности
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
078268714
Агенција за недвижности
078 21 21 74 + 078 26 87 14 + 02 3 123 203
Leaflet
Se iznajmuva nova garsoniera vo Debar Maalo 0 МКД
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Debar Maalo 200 ЕУР
Se iznajmuva Kompletno Ureden stan vo Debar Maalo 250 ЕУР
             SE IZNAJMUVA NOV STAN VO TAFTALIDJE 2 700 ЕУР
Në fillim