Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan 45m2 karsi Klinicki centar

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sonce Nedviznosti 01 Maj 15:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava prekrasen stan vo Debar Malo 500 ЕУР
Se izdava stan vo Kozle kaj Dva Elena 250 ЕУР
Se izdava Deloven prostor vo Centar 0 МКД
Se izdava stan odma do Nova Zeleznicka 44 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan 45m2 so 1 spalna,na pocetok na Vodnjanska,pred Klinicki centar od desna strana.
Stanot se sostoi od kujna, trpezarija i dnevna,terasa spalna,severozapadna pozicija.Vednas vselivo.
Idealno za studenti na medicina,stazanti ili vraboteni vo klinicki centar.
Tel: 070/787-127; 077/991-712
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Stan od 40m2 vo Kapistec 44 000 ЕУР
Prekrasen stan od 58m2 vo Taftalidze 52 000 ЕУР
Se izdava stan kaj poranesno Blu Kafe 250 ЕУР
Stan od 123m2 na dve nivoa vo Taftalidze 1 1 400 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione