Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 29 Nën 12:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NASPROTI SOBOREN HRAM 1 000 ЕУР
SE IZDAVA PRAZNA GARSONJERA STROG CENTAR 200 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 2 400 ЕУР
 SE IZDAVA CETIRISOBEN STAN VO CENTAR 400 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Шифра: E-111354
Се издава стан во Центар кај Универзална Сала, 65 m2, на 2кат со лифт . Станот е комплетно опремен.
Цена:3000евра + месечни трошоци.
Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-954 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 410 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 400 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 3 320 ЕУР
Në fillim