Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva Garsoniera vo Debar Maalo

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 23 Gush 15:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
078268714
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Cenata ne e fiksna i istata iznesuva 150 evra mesecna zakupnina
Se iznajmuva Garsoniera vo Debar Maalo neposredna blizina na Fitness House
Kat 1 Orientacija Severozapad
Idealna za Kancelarija ili Domuvanje
Moze da se uredi po potreba na Klientot
Vseliva Vednas
Kon.tel 078 268 714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
078268714
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione