Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se iznajmuva Luks Stan vo City Tower

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности Дом Арт 01 Dhj 21:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности Дом Арт
  Online
078 268 714
Leaflet
Se iznajmuva Luks Stan vo City Tower
Vseliv Vednas
Kon.tel 078 268 714
Агенција за недвижности Дом Арт
Агенција за недвижности -Дом Арт , располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо: 078212174;078268714;077417174;072210841
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул.Дебарца бр.74 Tregoje në hartë
078268714
Агенција за недвижности Дом Арт
  Online
078 268 714
Leaflet
Në fillim