Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva prazen stan so garaza vo Debar Maalo

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 29 Nën 16:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се изнајмува стан во Дебар Маало, во близина на Броз Кафе и Силбо.

Површина 70 м2
Дневна соба со кујна и трпезарија, две спални соби, тераса
Кат 4/4 со лифт
Греење струја
Подземна гаража
Новоградба - невселуван
Празен со кујна и бела техника

Цена 350 Евра

Шифра И99
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Tregoje në hartë
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Në fillim