Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EKSTRA LUKSUZNO NAMESTEN STAN OD 50 m2 VO KAPISTEC

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ekstra luksuzen stan vo Kapistec 16 Qer 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se izdava ekstra luksuzen nov kompletno namesten stan vo Kapistec.Juzno orientiran i e mn. topol so izolacija za sto smetkite za struja se mn. niski Stanot e dvosoben i e vo mala zgrada so 5 stana, poseduva svoe parking mesto. Vednas do stanot na 30 metri ima gradinka i marketi i e povolen za mladi bracni parovi.

STANOT e opremen so nov mebel visokosjaen medijapan i novi komplet aparati za domakinstvo. Ubava golema dnevna soba so novi: garnitura,komoda,dopolnitelni plakari, trpezariska masa , klub masa, nov Led TV, klima ured, roletni. Nova kujna (medijapan visok sjaj) so novi aparati za domakinstvo. Hodnik so plakari, spalna soba so novi italijanski lizgacki plakari, lezai so anatomski duseci i uste eden plakar. Kupatilo komplet uredeno so novamasina za perenje, plakar, protocen boljer i dr.

Stanot se izdava za minimum 1 godina.
Ekstra luksuzen stan vo Kapistec
077/740-438
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione