Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN 40M2 VO CENTAR

0 MKD

Jepet me qera nga: Stan 23 Dhj 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава наместен стан 40м2 во центар, I кат, лифт, парно, клима, интернет
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione