Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

TROSOBEN STAN VO RASADNIK 220m2

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: IMPULS AGENCIJA 06 Sht 23:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
 PREKRASEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC 250 EUR
NOVI STANOVI VO CENTAR 1 200 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR, CRNICE 300 EUR
DVOSOBEN STAN VO AERODROM NAD PALMA 62 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben namesten stan vo Kisela Voda. So povrshina od 85m2, na 11 kat so lift. So prostrana dnevna soba, otvorena kujna i dve spalni sobi. Cena od 220 eur.
Kontakt 075 424 130
Shifra 3132
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
Se izdava stan so tri prostorii 101m2 vo Centar 400 EUR
KOMPLETNO OPREMENO KAFULE PO EKSTRA CENA 0 MKD
Se izdava trosoben stan  98m2 Taftalidze City Mall 450 EUR
DVOSOBEN NOV 34m2 STAN VO KISELA VODA,RASADNIK 34 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione