Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICHNA GARSONJERA KAJ MASHINSKI

180 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 19 Qer 14:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
CITY PARRNER AGENCIJA izdava ODLICHNA GARSONJERA KAJ MASHINSKI vo Karposh 1. Garsonjerata e kompletno opremena i raspolaga so:
- edna soba
- kompletno opremena kujna
- kupatilo
- terasa
- gradsko parno
- lift
Garsonjerata e slobodna od 01.08.2019
Cena: 180 eur
Kontakt: 078726229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Илинденска 43/2 Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner
NOV LUXUZEN STAN NA VODNO 320 EUR
NOV OPREMEN STAN VO CENTAR KAJ KATOLICKA 350 EUR
NOV STAN NA VODNO SO PREKRASEN POGLED 320 EUR
NOVO OPREMEN STAN VO CENTAR KAJ GRADSKI PARK 400 EUR
Në fillim