Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten deloven prostor vo Kozle

160 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Energoagens 01 Korr 02:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Издавам наместен деловен простор во Козле од 40м2.
Energoagens
070 254 157
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione