Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava prazen stan vo Karpos 1

130 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Marina 03 Mar 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se izdava prazen stan, kaj dramski, Karpos 1, mali smetki za parno, mnogu povolno, svetol stan so tarasa pogled -parkce, super lokacija
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione