Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 50m2 vo Karpos 1

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: nenad 24 Gush 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава ново опремен стан од 50м2 во Карпош 1 кај Симпо, на 5 кат со лифт. Станот е со парно и има дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, купатило и балкон (на источна страна). Има комплетно опремена кујна, машина за перење, клима, кабловска ТВ со интернет. Со станот следува и паркинг место. ЦЕНА 300е
tel 078/383-789
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione