Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN VO KARPOS 2

Jepet me qera nga: Krsto 27 Nën 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se izdava namesten stan na prizmje vo karposh 2 blisku do dramski teatar od 1-12-2015 god. za dve osobi ( studenti ili bracen par ) .
Leaflet
Në fillim