Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Karpos

0 MKD

Jepet me qera nga: Vojana 03 Tet 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se izdava stan vo Karpos nasproti bolnicata Zan Mitrev. Stanot e namesten so parno pogoden za studenti. Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione