Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava luksuzen stan od 85m2 vo Kisela Voda

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: agnesa Dje 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava kompletno namesten luxsuzen stan, so dve banji, ostava, spalna soba, detska soba so 2 kreveti na sprat, plus dnevna, kujna, stanot e na 4-ti kaj ima lift. stanot se naoga kaj stara rampa vo kisela voda. pogoden za famija so deca. ako zakupninata e za poveke od edna godina ima prostor za kirijata da e 350evra
Leaflet
Në fillim