Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Banesa | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 07:53
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava kompletno renoviran stan spremen za ziveenje.

88 500 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Pri 23:08
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Двособен стан, Кисела вода, чешма

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 09:16
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se izdava namesten stan vo Crnice

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 08:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ekskluzivno Shamionce Kisela Voda 140m2

161 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 07:53
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava kompletno renoviran stan spremen za ziveenje.

88 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:03 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava nov vseliv stan vo Kisela Voda.

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 20:45 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava stan vo Kisela Voda 1400eur m2

1 MKD

Numri i dhomave: 3
Dje 17:04
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se izdava stan kaj Sampionce K.Voda

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Нов стан веднаш вселив 37м2 двособен

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:41 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava stan Prizemje so dvor vo Kisela Voda

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
Online
Dje 10:00 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SE PRODAVA STAN VO KISELA VODA, RASADNIK 48m2

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:50 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Atraktiven stan za iznajmuvanje vo naselba Przino

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
23 Pri 23:08
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Двособен стан, Кисела вода, чешма

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Pri 20:16 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава стан 72м2

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
23 Pri 20:10 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава стан 72м2

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
23 Pri 15:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Sanik C blok stan vo gradba

1 050 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Pri 15:46
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam stan so preubav raspored

71 000 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Pri 13:26 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава стан 53m2 со 1 спална

1 700 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Pri 12:27 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nov stan 49m2 - kisela Voda sproti rasadnik

74 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Pri 12:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stan od 48m2 so edna spallna soba vo K.voda

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Pri 12:15 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPREMENA KANCELARIJA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Pri 09:15 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se izdava kompletno ureden stan vo Crnice

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Pri 17:49 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

K.Voda kaj Vero - Nov Stan so 2 Spalni 380e

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
22 Pri 12:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Namestena garsonjera vo Porta Vlae 32m2

43 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Pri 12:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Trosoben stan vo Crnice so garazno mesto

148 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
22 Pri 12:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stan od 56m2 so dve spalni sobi vo K. Voda

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Pri 12:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stan od 80m2 so dve spalni sobi vo K.Voda

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
22 Pri 11:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Novi stanovi vo Kisela Voda

1 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
22 Pri 11:14 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava kukja vo Pripor

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Online
22 Pri 11:11 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nov 49m2 stan vo kisela voda

74 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
22 Pri 10:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

NOV POLUNAMESTEN STAN VO KISELA VODA

74 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Pri 09:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava stan vo Kisela Voda, Skopje

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Pri 09:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stan/stanovi vo Kisela voda

Numri i dhomave: > 10

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione