Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva ubavo namesten stan vo blizina na Cen

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Соња 16 Sht 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Станот се наоѓа до рампа во Кисела Вода на 10 мин. пеш до центар. Станот е нов во нова зграда со две спални соби со клима и сопствено парно греење.
Соња
071276875
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione