Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen prazen stan kaj Pestaloci

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 06 Qer 11:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra 24008

Izdavame odlicen stan vo blizina na skoloto Pestaloci so povrsina od 70m2. Raspolaga so 3 prostorii, na 2ri kat so lift. Cena 300 evra

Kontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
Në fillim