Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen stan vo Bunjakovec za delovno rabotenje

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 18 Pri 15:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra 24007

Izdavame odlicen stan vo Bunjakovec nad Komercijalna Banka so povrsina od 67m2. Raspolaga so 3 sobi, na 1vi kat i centralno greenje. Cena 250 evra.

Kontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
Në fillim