Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN so 2 SPALNI vo DEBAR MAALO

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 11 Shk 11:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Shifra 22647 - Stan vo Debar Maalo,
Stanot e so povrsina od 65m2, na 4 kat (od vkupno 4 kata) so lift .
Stanot ima 2 spalni sobi,dnevna, kompletno opremena kujna, 1 kupatilo, 1 terasa.
Stanot e kompletno opremen so moderen mebel, kablovska, internet, klima,centralno greenje.

Cena: 400evra + mesecni trosoci

Kontakt tel: 071/236-797

Code: Apartment in Debar Maalo, new building, 65m2,on 4th floor (4 floors in total) with elevator.
The apartment has living & dining area, 2 bedrooms, kitchen with fully equipped, 1 bathroom , 1 balcony.
The apartment is fully equipped with new furniture.
It has internet, air conditioner ,TV, central heating.

Price: 400eur + monthly bills

Contact: +38971/236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071236-797, 3110-566
Leaflet
Në fillim