Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN VO CENTAR

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AGENCIJA VILA 01 Korr 10:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR SO DVE SPALNI SOBI

SIFRA 11545
TELEFON I VIBER
075373299 070791952
AGENCIJA VILA
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI VILA POSREDUVA PRI IZNAJMUVANJE I KUPOPRODAZBA NA NEDVIZEN IMOT
Visit our store page
KARPOS SKOPJE Show on the map
075373299 075373599
AGENCIJA VILA
075373299
AGENCIJA VILA
NOV TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 250 ЕУР
NOV TROSOBEN NAMESTEN STAN KAJ UNIVERZALNA 300 ЕУР
Nov stan vo Vlae 200 ЕУР
TROSOBEN STAN OD 75m2  VO CENTAR -
Në fillim