Publikuar: Nën 26 2023 04:27

Опремен стан со предобар распоред во Центар

EUR

/ muaj
Publikuar: Nën 26 04:27
Shikime: 33
Издавам целосно опремен 2 собен стан од 57м2 под државна болница со градско парно и со клима уред (помеѓу долниот влез на државна болница и Рамстор). Просторот е предобро искористен и располага со: голема дневна која по потреба може да се користи и како спална (со еден кревет и еден кауч на пуштање), голема спална со брачен кревет, комотна кујна со трпезарија која може исто да се користи и како дневна, балкон, шпајз и купатило. Станот е опремен со сите потребни апарати од бела техника, садови и сл. Станот иако е во строг центар, не е на главна улица, има тишина, зградата има и надворешна изолација, а и со соседните станови. Зградата располага со лифт и свој БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ што е реткост и привилегија во Центар, а со доплата може да се добие и подрум.
ЛОКАЦИЈА: на 1 минута од долниот влез на државна болница, на 1мин. до Средно Фискултурно, на 2-3мин. до Рамстор и на 5-6мин. од Улица Македонија.
Цена: 280 €
КОНТАКТ:
Оливера 070-267-721 и
Светле 071-219-370
nëse ky njoftim prish Rregullat e Publikimit ose Shkëmbim i sigurtë
33
071900160

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione