Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BANESA PREJ 120m2 1-SALON 3-DHOMA 2-BANJO

Shitet nga: ALI BABA 19 Tet 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Gostivar
BANESA 120-m2 DHOMA E DiTES ME GUZHiNE 3-DHOMA GJUMi DHE 2 BANjO 071-668-338
Leaflet
Në fillim